Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.

Prekalibrovanie batérie

Naposledy aktualizované 9 rokov pred
Stanper
Efektívny spôsob, ako si predĺžiť životnosť svojej batérie:

1. Pripoj ZAPNUTÝ telefón k nabíjačke a nechaj ho nabíjať, pokiaľ sa ti nerozsvieti ZELENÁ LED dióda indikujúca plné nabitie batérie.
2. Odpoj telefón od nabíjačky a vypni ho.
3. Pripoj VYPNUTÝ telefón opäť k nabíjačke a nechaj ho nabíjať, pokiaľ sa ti nerozsvieti ZELENÁ LED dióda indikujúca plné nabitie batérie.
4. Odpoj telefón od nabíjačky a zapni ho.
5. Keď bude zapnutý, opäť ho pripoj k nabíjačke a nechaj ho nabíjať, pokiaľ sa ti nerozsvieti ZELENÁ LED dióda indikujúca plné nabitie batérie.
6. Odpoj telefón od nabíjačky a spusti ho do "Clockwork Recovery", tam Advanced -> Wipe Battery Stats -> Yes - Wipe Battery Stats. Je treba spustiť túto sekvenciu iba raz.
FuFu
ja len doplnim ze vobec netreba robit wipe battery stats v recovery. staci mat root a stiahnut si z marketu battery calibration aplikaciu. je ich viac. staci ju spustit a uz sa nestarate. pri prvom nabiti na 100% sama vymaze statistiku vyuzivania baterie.
potom app mozte znova odinstalovat.
Vy môžete zobraziť všetky vlákna v tomto fóre.
Vy nemôžete začať nový diskusný príspevok v tomto fóre.
Vy nemôžete odpovedať v tomto diskusnom vlákne.
Vy nemôžete začať v anketu v tomto fóre.
Vy nemôžete na tomto fóre nahrať prílohy.
Vy nemôžete stiahnuť prílohy v tomto fóre.