Ale nie! Kde je JavaScript?
Váš webový prehliadač nemá povolený JavaScript alebo nepodporuje JavaScript. Ak chcete správne zobraziť túto webovú lokalitu, povoľte JavaScript vo svojom webovom prehliadači, alebo inovujte na webový prehliadač, ktorý podporuje JavaScript.

Divoké Kmene Alfa verzia

Naposledy aktualizované 8 rokov pred
Stanper
Tak už aj u nás beží server pre browserovu hru Divoké Kmene, avšak treba byť pripojený cez hamachi. (časom sa pokusíme z toho Hamachi vynechať)

Názov servera hamachi: Ondavska group
Heslo servera hamachi: OndavskaGroup

Aplikácia pre Hamachi server je: "LogMeIn Hamachi"

Treba dodržovať veľkosť znakov.

Server Divoké Kmene je Alfa verzia a preto je možné, že budú časte výpadky kvôli konfigurovaniu či môže dôjsť k úplnému obnoveniu celého serveru (zmazanie všetkých užívateľov).

V prípade sťažovania sa na hacky, scripty či botov a ich používanie [color=#339900][size=16]nikto nedostane BAN[/size][/color] ale [color=#ff0000][size=16]RUŠÍME CELÝ SERVER![/size][/color]

Ďakujem za pochopenie. ;)

[url=10.0.0.187]Stránka hry Divoké Kmene[/url]
FuFu
Som rad ze uz ide...tie hacky prepist na Botov a skrypty (hacky ani cheaty tam niesu,kedze je to browserova hra)
a metin2 server som vam uz poslal,teraz stahujem clienta,pokial bude v poriadku tak ho upravim a poslem vam ho este dnes :)
Stanper
Ta že tak: Divoké Kmene sa nám po internete nepodarilo rozbehať (funguje iba po LAN sieti a nefunguje ani cez HAMACHI) avšak podarilo sa mi nájsť klon hry Travian. Neviem či budete spokojný, ale aspoň niečo podobné na funguje aj cez internet :D ;) Odkaz je umiestnený aj v hlavnej ponuke.
TRAVIAN TU
FuFu
:-D ja neviem hrat travian,a len tak nahodou nehrajete LFS? je to zavodny simulator,su tam auta formuly a buginy
TSilvo
nepoznam tuto hru..
Vy môžete zobraziť všetky vlákna v tomto fóre.
Vy nemôžete začať nový diskusný príspevok v tomto fóre.
Vy nemôžete odpovedať v tomto diskusnom vlákne.
Vy nemôžete začať v anketu v tomto fóre.
Vy nemôžete na tomto fóre nahrať prílohy.
Vy nemôžete stiahnuť prílohy v tomto fóre.